Pokaż Inny Świat!

W serwisie społecznościowym MillionYou.com skupiającym twórców krótkich filmów ruszył konkurs na film promujący festiwal Dwa Brzegi pt. Inny Świat. Można nakręcić impresję z festiwalu albo zainspirować się hasłem festiwalu i pokazać jak kino przenosi nas w inny świat.

Zadanie konkursowe jest następujące:

Nakręć film promujący festiwal filmowy Dwa Brzegi. Inny Świat – to hasło tegorocznej edycji. Zainspiruj się nim i stwórz błyskotliwy film. Pokaż, że festiwal to inny świat!

Zrób film podczas festiwalu. Uchwyć życie festiwalowe w pełni! Pokaż ludzi uczestniczących w święcie kina. Oddaj  wyjątkową atmosferę festiwalu. Twój film może być mini relacją, reportażem, impresją.

Pokaż, że kino to inny świat!


Nakręć, film o tym jak kino czaruje przenosząc widza w inną rzeczywistość. Gdziekolwiek można obejrzeć film – na Rynku w Kazimierzu, w sali kinowej, na kanapie – pokaż jak działa magia kina.

Festiwal Dwa Brzegi  dla twórców najlepszych filmów przygotował atrakcyjne nagrody.

Autorzy 20 filmów nominowanych przez Jury otrzymają akredytacje na cały przyszłoroczny festiwal Dwa Brzegi. Będzie ona upoważniała do uczestnictwa we wszystkich imprezach festiwalowych.

Jury spośród filmów nominowanych wybierze autorów, którym przyzna nagrody za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca.

I miejsce – 1 500 złotych
II miejsce – 700 złotych
III miejsce – 500 złotych

Autorzy tych filmów otrzymają także pełne akredytacje gwarantujące uczestnictwo na wszystkich imprezach festiwalowych wraz z noclegiem!

Osoby te dostaną zaproszenie do Jury Niezależnego Konkursu Szkolnych i Amatorskich Filmów Krótkometrażowych przy festiwalu Dwa Brzegi. Najlepsze filmy zostaną pokazane na festiwalu w przyszłym roku.

Filmy do serwisu MillionYou.com można nadsyłać do 2 września 2010.

Szczegóły na stronach konkursu Inny Świat w serwisie MillionYou.com.